Vesuna - klinika medycyny estetycznej i laseroterapii

Sprawdź czy Botox działa wyłącznie na zmarszczki

user

2 maja 2015Vesuna

Chciałoby się powiedzieć – zmarszczki? Nie, dziękuję. Mięśnie mimiczne stanowią główną przyczynę powstawania zmarszczek. Gdy śmiejemy się czy marszczymy czoło, mięśnie kurczą się i w rezultacie na powierzchni skóry powstają zmarszczki. Zmarszczki statyczne i mimiczne są naturalnym procesem związanym z gęstością skóry i upływem czasu. Medycynie estetycznej znany jest jednak sposób na usunięcie zmarszczek, oraz innych oznak starzenia się skóry.

Odwiedź nasze kliniki i umów się na zabieg z zastosowanie botoxu w Krakowie! Przekonaj się w jaki sposób zastrzyki rozprawią się ze zmarszczkami. Są one gwarantem gładkiej cery, ponieważ blokują na jakiś czas kurczenie się mięśni. W rezultacie Twoja skóra będzie rozluźniona, a zmarszczki ulegną znacznemu zmniejszeniu i staną się mało widoczne.

Botox – jak to działa

Oczyszczone białko wstrzykujemy do mięśnia. Najlepsze rezultaty uzyskać można poprzez połączenie różnych metod, dzięki temu efekty będą utrzymywać się przez dłuższy czas. Szczególnie polecamy połączenie botuliny z wypełniaczem na bazie kwasu hialuronowego, efekt potrafi zaskoczyć! Wybierając tę metodę uzyskasz pełną i odmłodzoną twarz, a dodatkowo, zabieg pozwala na usunięcie zmarszczek mimicznych i statycznych. Terapia przeciwzmarszczkowa zyskała nowe oręże w walce ze starzenie się skóry.

CZYTAJ TAKŻE – BOTOX, CZYLI JAK RADZIĆ SOBIE Z KURZYMI ŁAPKAMI

Jakie zmarszczki usuniesz z botoxem?

Botox od lat stosuje się w terapii i usuwaniu zmarszczek na czole, bruzd między brwiami czy lwią zmarszczką. Jego skuteczność potwierdzają osoby borykające się ze zmarszczkami wokół oczu, kurzymi łapkami czy zmarszczkami palacza. Dodatkowo, botox działa na grudki na brodzie, bruzdy na dekolcie i szyi, stosuje się go również do uzyskania efektu podniesienia opadających powiek i uniesienia kącików ust, ale botox w medycynie estetycznej ma znacznie szersze działanie.

Gdy nadpotliwość stanowi poważny problem

Botox jest skuteczny nie tylko w usuwaniu zmarszczek! Skuteczność preparatu potwierdzono w walce z nadpotliwością botoksem. Nadmierna aktywność gruczołów potowych, może być prawdziwą zmorą i wyjątkowo uciążliwą i wstydliwą dolegliwością. Nadpotliwość bywa uwarunkowana genetycznie, powodować ją może też m.in. stres, nadmierne ćwiczenia fizyczne, lęk, alkohol i papierosy, spożywanie pikantnych potraw czy kawa i herbata. Wstrzyknięcie botoxu powoduje zablokowanie czynności potowych, a efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu, który znacznie załagodzi objawy na kilka najbliższych miesięcy. W Krakowie w dwóch klinikach Vesuny wykonujemy zabiegi na nadpotliwość pach, stóp i dłoni.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O LECZENIU NADPOTLIWOŚCI BOTOXEM!

Ból głowy można pokonać botoxem

Zwykły ból głowy można pokonać medykamentami, ale migrena stanowi znacznie poważniejszy problem. Może utrudnić codzienne życie, a zwalczenie jej jest niezwykle trudne. Na migreny cierpią głównie kobiety, ale jej skutki odczuwają także mężczyźni i dzieci. Jeżeli chcesz wyleczyć migrenę botoxem zapraszamy do naszych klinik. Sprawdzimy, które partie mięśni ugniatają i drażnią nerwy, po czym wstrzykniemy w odpowiednie miejsca na głowie bezpieczną dawkę botoxu. Toksyna zablokuje występowanie skurczów i rozluźni mięśnie, gwarantujemy, że odczujesz ogromną ulgę.

Usuń zmarszczki, wylecz nadpotliwość i uporczywe migrenami. Umów się na konsultacje w Krakowie!

 

Najpopularniejsze posty

Kategorie

Umów wizytę w klinice medycyny estetycznej Vesuna z Krakowa

Umów wizytę