Wampirzy lifting – terapia REGENERIS® w krakowskiej klinice VESUNA

user

20 października 2016Vesuna

Ostatnio wiele słyszymy o wampirzym liftingu, a dokładniej o zabiegu REGENERIS®. Kobiety zadają sobie wiele pytań dotyczących tej metody. Jest to program biostymulacji komórek, opierający się na uzyskiwaniu osocza białkowego z krwi pacjentki. REGENERIS® zawiera czynniki oraz komórki wzrostu, które pochodzą z krwi osoby zainteresowanej. Pobudzają one skórę do regeneracji, co pozwala jej odzyskać witalność i zdrowy wygląd.

Efekty wampirzego liftingu

Preparat aktywuje płytki krwi zawarte w osoczu do produkcji czynników wzrostu. Powoduje to wiele spektakularnych efektów. Pobudzone zostają procesy regeneracji tkanek, tworzą się nowe naczynia krwionośne, fibroblasty produkują nowy kolagen, a komórki macierzyste aktywują się. Tak sprawa wygląda z specjalistycznego punktu widzenia. Jaki jest efekt widoczny gołym okiem? Skóra twarzy po REGENERIS® staje się gładsza, bardziej elastyczna oraz wygląda na młodszą. Dzięki temu zabiegowi skóra twarzy odzyskuje utraconą witalność.

Opis zabiegu

W krakowskiej Klinice VESUNA wampirzy lifting cieszy się sporą popularnością. Zabieg odbywa się szybko oraz sprawnie. W pierwszej fazie lekarz – specjalista pobiera pacjentce krew w ilości 6-18 ml. Umieszczamy ją w specjalnych próbówkach, które zostają poddane wirowaniu. W przeciągu około pięciu minut następuje oddzielenie erytrocytów oraz leukocytów od osocza, które zawiera płytki krwi. Finalnie uzyskujemy osocze bogatopłytkowe. Stanowi ono bazę do wykonywania zabiegu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Czy wampirzy lifting działa? Jakie efekty można uzyskać?

Wiele możliwości

REGENERIS® ma szerokie zastosowanie. Metoda pozwala na wstrzykiwanie preparatu na różne sposoby i w wiele obszarów twarzy. REGENERIS® używa się ze zastosowaniem techniki mezoterapii, a także liniowo, wzdłuż danej, wybranej zmarszczki lub fałdu skóry. Można zdecydować się również na opcję zabiegu, w której przewidziano dodatkowo specjalną maskę komórkową. Pomaga ona w regeneracji skóry twarzy po wszelkich zabiegach medycyny estetycznej.

Terapia REGENERIS® – gdzie w Krakowie?

Terapia REGENERIS® to jedna z usług proponowana przez Klinikę Vesuna w Krakowie. Wypełnianie zmarszczek za pomocą własnej krwi jest skierowane do kobiet, których skóra potrzebuje odbudowy oraz biostymulacji. Zabieg ten nie niesie ryzyka wystąpienia reakcji alergicznej. Ta cecha wyróżnia wampirzy lifting na tle innych preparatów do wypełniania zmarszczek. Dodatkowo zabieg nie tworzy sztucznych efektów.

Uważasz, że wampirzy lifting to zabieg dla Ciebie? Nie czekaj i odwiedź krakowską Klinikę VESUNA. Nasi pracownicy dostarczą Ci wszelkich informacji na temat zabiegu. A także udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania.

Najpopularniejsze posty

Kategorie

doctor

Umów wizytę