Ujędrnianie skóry metodami medycznymi

user

1 marca 2018Vesuna

Nasza twarz z wiekiem traci swoją jędrność. Problemem wielu kobiet jest wiotkość skóry, opadające policzki oraz problemy z podbródkiem czy ogólnym napięciem skóry. Czy istnieje jeden zabieg który pozwala na ujędrnienie skóry metodami medycznymi? Poznaj metodę ThermiTight i ciesz się trwałymi efektami.

Ujędrnianie skóry metodami medycznymi – Thermi Tight

Procedura zabiegowa ThermiTight polega kontrolowane termistorem podskórne napinanie skóry. Wykonywana jest z użyciem sprzętu ThermiRF oraz miniaturowego termistora. Termistor pozwala na rozgrzanie tkani podskórnej do ustalonej wcześniej temperatury. W trakcie zabiegu temperatura ciała jest monitowana oraz regulowana. Zabieg jest nie tylko niezwykle skuteczny, ale również bardzo bezpieczny, co zwiększa jego atrakcyjność.

Efekty zabiegu

Opisywana metoda pozwala na uzyskanie szybko efektów, które długo się utrzymują. ThermiTight redukuje drugi podbródek oraz tzw. Chomiczki. Opisywane działania prowadzą do ujędrniania i wygładzenia skóry, poprawy owalu twarzy. Twarz staje się napięta, a zmarszczki zostają usunięte. Zabieg może być stosowany do pozbycia się problemów cery związanych ze starzeniem się, ale nie tylko. Świetnie radzi sobie z napięciem skóry i redukcją cellulitu w innych obszarach zabiegowych. Z

Dodatkowe informacje o zabiegu ujędrniania skóry

Wykonanie zabiegu ThermiTight należy poprzedzić wizytą wstępną w klinice Vesuna. Specjalista zapozna pacjenta ze wszelkimi procedurami oraz poinformuje o występujących wskazaniach oraz przeciwwskazaniach do wykonania zabiegu. Przed przeprowadzeniem metody specjalista może podać znieczulenia, aby zlikwidować wszelki dyskomfort klienta.

Po wykonaniu sesji może powstać łagodny obrzęk, który może utrzymywać się do dwóch tygodni. Bezpośrednio po zabiegu należy unikać aktywności fizycznej. Warto postawić na regenerację i odpoczynek. Zaraz po tym jak opisane objawy znikną zauważymy efekty! Nie trzeba na nie długo czekać. Nasze ciało niemal natychmiast staje się bardziej napięte i ujędrnione. Pełen efekt pojawia się sześć miesięcy po wykonaniu zabiegu ThermiTight.

Jeśli jest zainteresowana ujędrnieniem skóry metodami medycznymi zgłoś się do specjalistów z kliniki Vesuna. Umów się na konsultację i dobierz idealny zabieg, który pozwoli na pozbycie się Twoich problemów.

Najpopularniejsze posty

Kategorie

doctor

Umów wizytę