Na czym polega masaż antycellulitowy?

user

18 lipca 2016Vesuna

Próbowałaś już walczyć z cellulitem na wiele sposobów, ale wciąż nie zauważasz zadowalających efektów? Proponujemy zapoznać się z innowacyjną metodą, która pozwoli Ci zadbać o ciało. Endermologia pozwoli Ci na relaks, redukcję miejscowych otłuszczeń i kształtowanie sylwetki.

Endermologia to jedna z najbardziej skutecznych metod walki z niedoskonałościami skóry. Po pełnej serii zabiegów możesz spodziewać się jędrnej i gładkiej skóry pełnej blasku. Opisywany zabieg to masaż podciśnieniowy. Oddziałuje on na tkankę łączną skóry. Zadaniem tego masażu antycellulitowego jest uaktywnienie tkanki tłuszczowej.

CZYTAJ TAKŻE – JAK SKUTECZNIE USUNĄĆ CELLULIT? (CZ. 1)

Endermologia, czyli masaż nie tylko antycellulitowy

Z podciśnieniowego masażu endermologicznego warto korzystać przede wszystkim po to, by pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej oraz pokonać różne rodzaje cellulitu. Nie są to jednak wszystkie problemy, z którymi pozwala walczyć ten zabieg. Pozwala on na kształtowanie sylwetki, wyszczuplanie, poprawę elastyczności skóry, zmniejszenie obrzęków oraz rozluźnienie napięcia mięśni. Dodatkowo wspomaga regenerację skóry po operacjach, w tym leczenie blizn.

Masaż pociśnieniowy to coś więcej, niż kolejny sposób na cellulit. To także doskonały sposób na zrelaksowanie się i oderwanie od codziennych spraw na krótką chwilę. Zabieg należy powtarzać dla uzyskania najlepszego efektu. Podaje się, że najbardziej skuteczne jest wykonanie dziesięciu zabiegów.

Masaż antycellulitowy w gabinecie medycyny estetycznej

Podciśnieniowy masaż endermologiczny wykonywany jest w profesjonalnych salonach medycyny estetycznej. W Klinice Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Vesuna w Krakowie terapia będzie wykonywana pod okiem specjalisty. Zapytaj go o szczegóły. Zachęcamy również do zapoznania się z cennikiem oraz obserwowania aktualnych promocji.

Najpopularniejsze posty

Kategorie

doctor

Umów wizytę